for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

MIMOVLÁDKY PIŠTIA, LEBO UŽ NEMÔŽU VYCICIAVAŤ ŠTÁT - BRAVÓ, BORIS

entries
1
shows
72
uniques
6
theme was created 22.2.2024 21:58 by Kasafran
1
22.02.2024, 21:58
MIMOVLÁDKY PIŠTIA, LEBO UŽ NEMÔŽU VYCICIAVAŤ ŠTÁT - BRAVÓ, BORIS...

Minister spravodlivosti Boris Susko zrušil dotačnú výzvu pre slniečkarske mimovládky a tie teraz hystericky vrieskajú - rajská hudba pre moje uši. Boris, ďakujem 🙂

1. Na tejto dotačnej výzve vo výške 769 tisíc eur si chcelo napakovať vačky dúhové ultras.

2. V minulosti sa z tejto dotačnej výzvy financovali mimovládky, ktoré organizovali dúhové pochody či transsexuálne tance.

3. Najviac kričí Rizman. Partner Zuzany Čaputovej, pre britské médiá prezident Slovenskej republiky.

4. Tento pánko stojí na čele mimovládky Post Bellum, ktorá sa chystala na ťažké kšefty. A potom prišiel Boris Susko a klepol slniečkam po prstoch. Ups.

5. Možno očakávať, že na ministra Suska sa teraz spustí vlna špiny, presne ako na Martinu Šimkovičovú, ktorá takto klepla po prstoch progresívnym mimovládkam na rezorte kultúry.

6. Liberálne médiá budú teraz týždeň chrliť stupídne memečka, komentáre, blogy a iné vreskoty sfanatizovaných slniečkarov, ktorí prišli o ďalšie státisíce. Bolí, že?

7. Plní sa prísľub Smeru, že zastavíme finančné toky z peňazí daňových poplatníkov, ktoré roky plynuli progresívnym mimovládkam - tie si vytvorili štát v štáte a lynčovali každého, kto sa im vzoprel.

8. Vytvorili si chobotnicu, ktorá má tri hlavné chápadlá - mimovládky na čele s Nadáciou otvorenej spoločnosti, médiá na čele s Denníkom N a politické strany na čele a Progresívnym Slovenskom.

9. Medzitým ovládli aj Prezidentský palác, špeciálnu prokuratúru, Naku a časť sudcov. Výsledok - teror. Progresivistický teror.

10. Okrem peňazí zo štátu im plynú státisíce zo zahraničia - napríklad Čaputovej mimovládka Via Iuris, v ktorej kedysi madam rúčka v rúčke bohatla spolu so svojím Rizmanom, dostala od Sorosovej nadácie či od americkej ambasády státisíce eur.

11. Dnes si Čaputovci či Rizmanovci či ako ich nazveme vytvorili novú šporkasku - Post Bellum. Hrajú sa, že riešia ľudské práva, v skutočnosti šíria extrémnu progresivistickú ideológiu.

12. Ideológia je podružná, to je len teplý vzduch. V skutočnosti je to kšeftisko ako mraky. Kým bežní pracujúci Slováci obracajú každý cent, mimovládky si zo štátu urobili Eldorado. Točia sa v tom milióny.

13. Stačilo! Naši ministri majú jasnú politickú líniu - slniečkarske mimovládky viac nebudú dojiť štát. Zlaté časy pre rôznych nenažratých Rizmanov a Čaputové skončili.

14. Držím palce našim ministrom, aby boli dôslední. Áno, budú terčom nechutných útokov zo strany progresívnej chobotnice, lebo slniečkarom ide o strašné prachy.

15. Liberálne mimovládky sa budú oháňať ušľachtilými cieľmi, že ako bojujú za ľudské práva, proti fašizmu, proti rasizmu a bla-bla-blabla. Presný opak je pravdou!

V skutočnosti šíria nenávistné ideológie, rasistický hejt proti Slovákom a fanaticky útočia na slobodu slova.
A najmä - pakujú si vačky. Dopakovali ste, slniečka, dopakovali...
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 63 226 B generated in : 0.337 s this site needs to use cookies, to work properly... themes displays : 22 120 628 x unique displays : 2 540 275 x ip address : 3.239.91.5

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 4, donaters clicked me on ads 2,05 € (24 clicks), for today 0,09 € (0 clicks), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
account name:
Dziak Maroš, Ing.
bank:
Tatra banka, a.s.
Hodžovo námestie 3
811 06 Bratislava 1
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated