for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

Amerika prechádza genocídou

entries
1
shows
48
uniques
9
theme was created 8.2.2024 17:53 by Kasafran
1
08.02.2024, 17:53
Amerika prechádza genocídou
Paul Craig Roberts
8.2.2024

Nie je konšpiračnou teóriou, že 300 000 imigrantov-nájazdníkov (oficiálny počet), ktorí každý mesiac bez odporu vstupujú do USA, sú náboráři organizovaní mimovládnymi organizáciami, a nie utečenci pred politickým prenasledovaním. Mimovládne organizácie, ktoré inváziu zastrešujú, poskytujú mapy trás, pozdĺž ktorých je poskytované jedlo a prístrešie. Na pomoc invázii sa stavajú cesty a mosty.

Jednou z mimovládnych organizácií je Hebrejská spoločnosť pre pomoc imigrantom (HIAS), ktorej členom predstavenstva bol do decembra 2020 súčasný riaditeľ amerického ministerstva vnútornej bezpečnosti Alejandro Mayorkas, sám Žid. Podľa článku na serveri substack dostala HIAS v posledných troch rokoch od americkej vlády 100 000 000 dolárov.

Mayorkas sa narodil v zahraničí a sám je prisťahovalec-nájazdník. Napriek tomu je riaditeľom pre vnútornú bezpečnosť Spojených štátov. Výbor Snemovne reprezentantov pre vnútornú bezpečnosť 31. januára odhlasoval schválenie článkov o obžalobe Mayorkasa za „úmyselné a systémové odmietanie dodržiavania zákonov“ pri presadzovaní hraničnej politiky a „porušení verejnej dôvery“. Nebolo vyšetrené, či to bol Mayorkas, kto poskytol 100 000 000 dolárov z peňazí amerických daňových poplatníkov židovskej mimovládnej organizácii zapojenej do organizovanej invázie do USA.

Podľa správy o substacku má HIAS v Darien Gap spracovateľské centrum, ktoré slúži na zhromažďovanie imigrantov-nájazdníkov a na ich posielanie na cestu so sprievodcom a zásobami. Mayorkas o tom zrejme vie a možno to pomáha financovať. Neočakávajte však, že Kongres bude vyšetrovať niečo, čo by sa mohlo nepriaznivo odraziť na židovskej organizácii.

Ďalším problémom je Vanita Gupta, dcéra indických prisťahovalcov, ktorá je zástupkyňou generálneho prokurátora USA. Gupta sa aktívne podieľa na vyšetrovaní policajných oddelení, presadzovaní práv LGBTQ2 a stíhaní zločinov z nenávisti a vyhrávaní vyrovnania pre deti nelegálnych prisťahovalcov. Jej otec je riaditeľom spoločnosti Avantor, ktorá v Mexiku vyrába acetanhydrid, produkt používaný pri výrobe heroínu a metamfetamínu. Vzhľadom na to, že politika otvorených hraníc demokratov uľahčuje obchod s drogami, je otázkou, či je spolupracovníčka generálneho prokurátora, ktorá bojuje za imigrantov-votrelcov a ktorej otec je zapojený do spoločnosti, ktorá vyrába produkt používaný v obchode s drogami, v konflikte záujmov.

Vládnutie v babylonskej veži je problematické, najmä keď sú najnovšími občanmi farební ľudia s rasovými privilégiami, ktoré im umožňujú prednostný vstup do najvyšších funkcií. Mnohí z prisťahovalcov-nájazdníkov prichádzajú z krajín, v ktorých je bežné, že úradníci privatizujú svoje úrady za peniaze alebo pre ideologické a sociálne programy. Keď má západná vláda toľko štátnych úradníkov z krajín mimo západnej tradície, ako môže táto krajina zostať západnou? Nepremieňa sa na niečo iné? (S rozpadom integrity západných verejných i súkromných inštitúcií sa správanie úradníkov USA stalo charakteristickým pre tretí svet. Príkladom je Fani Willisová, okresná prokurátorka Fulton County, a Letitia Jamesová).

Za vlády demokratov je každý mesiac povolený vstup nelegálnych prisťahovalcov do USA v počte (oficiálnom, skutočný počet môže byť vyšší) rovnajúcom sa počtu obyvateľov Pittsburgu v Pensylvánii. Premýšľajte o tom. Každý rok nás politika otvorených hraníc demokratov osídľuje 12 mestami o veľkosti Pittsburghu plnými prisťahovalcov z tretieho sveta, ktorí nepoznajú západné zvyky.

Je to nová forma genocídy, ktorou Amerika prechádza. Nie je mi jasné, či z Ameriky zostalo dosť na to, aby sa dokázala zachrániť. Záchrana je určite nemožná, kým budú dôverčiví, nesebevedomí a nešťastní Američania voliť demokratov.

Nie že by republikáni boli oveľa lepší. Pokiaľ môžem súdiť, jediný rozdiel medzi oboma stranami spočíva v tom, že republikánov nemotivuje nenávisť proti belochom a ich politikou nie je ich zničiť a zaplaviť ich krajinu farebnými.

Republikánom však chýba bojový duch. Sami sú súčasťou establishmentu a uspokoja sa s tým, že situáciu doja až do konca.

Rovnako ako sa nič neurobí s genocídou Palestínčanov, neurobí sa nič ani s genocídou Američanov. Bieli ľudia sú ohrozeným druhom. Ich vlády sa proti nim sprisahali.

America Is Undergoing Genocide vyšiel 6.2.2024 na paulcraigroberts.org.
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 63 697 B generated in : 0.241 s this site needs to use cookies, to work properly... themes displays : 21 545 655 x unique displays : 2 528 482 x ip address : 44.220.62.183

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 2, donaters clicked me on ads 3,12 € (27 clicks), for today 0,08 € (1 click), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated